Kerncijfers

Kerncijfers

(x1.000)
BEDRAGEN (x1.000)2010% van omzet2011% van omzet2012% van omzet2013% van omzet2014% van de omzet
Bedrijfs­opbreng­sten 1.052.106 100% 1.093.698 100% 1.039.576 100% 1.018.305 100%1.029.863
100%
Bedrijfs­kosten 1.005.899 95,60%1.055.617  96,50% 1.019.888 98,10% 988.855 97,10%999.75297,10%
Bedrijfs­resultaat 46.207 4,40% 38.0813,50%  19.688 1,90% 29.450 2,90%30.0112,90%
Financieel resultaat 1.067 0,10% 1.426 0,10%1.571  0,20% 2.423 0,20%2.4800,20%
Resultaat voor belasting 47.274 4,50% 39.507 3,60% 21.259 2,00% 31.873 3,10%32.5913,20%
Belasting 12.464 1,20% 9.388 0,90% 5.834 0,60% 8.8850,90% 8.8050,90%
Nettowinst33.8853,20%29.0082,70%14.6491,40%22.2192,20% 23.3952,30%

 

 20102011201220132014
Gemiddeld aantal personeelsleden30.05131.35030.34329.02928.045
Balanstotaal419.833441.901458.601457.679480.172
Groepsvermogen183.153200.400204.385218.418222.006
Aansprakelijk vermogen188.227206.740218.324230.747233.852
Werkkapitaal89.71296.833102.793110.94998.703
Current ratio1,41,41,41,51,4
Solvabiliteit in %444545 4846

Bedrijfsopbrengsten Facilicom

(x €1000,-)

Bedrijfsresultaat Facilicom

(x €1000,-)

Omzet Facilicom 2014 per divisie

(in €)

Omzet Facilicom 2014 per land

(in €)

Omzet Nederland

(x €1000,-)

Omzet per land

(x €1000,-)

Medewerkerstevredenheidscore

Medewerkerstevredenheidscore Nederland

Nulmeting NPS-score

NPS waarde: -11

Incident frequency factor

Overige MVO-doelstellingen